1. Apmokėjimas bankiniu pavedimu:

Įsigijus internetu automatiškai generuojama ir Jūsų nurodytu el. pašto adresu siunčiama išankstinė sąskaita faktūra, pagal kurią galite atlikti bankinį pavedimą. Mokėjimo paskirtis – nurodykite užsakymo arba išankstinės sąskaitos numerį. Jeigu atliekate mokėjimą iš kito banko nei mūsų ir norite, kad prekes išsiųstumėme greičiau, tuomet persiųskite mums apmokėjimo patvirtinimo kopiją el. paštu info@moonstruckstore.com ir Jūsų mokėjimą įskaitysime.

Mūsų banko sąskaitos rekvizitai:

MB „Auctum“

LT83 7300 0101 5466 0115

Bankas: Swedbank
SWIFT kodas: HABALT22 

 

2. El. bankininkystės (Bank Link) ir mokėjimo kortelės:

Mūsų el. parduotuvėje įdiegta PaySera įmokų surinkimo sistema. Apmokėjimo būdą galėsite pasirinkti atsiskaitymo metu. Daugiau informacijos apie patikimą Paysera atsiskaitymų sistemą galite rasti PaySera interneto svetainėje. Sistemos pagalba galite atsiskaityti žemiau išvardytomis elektroninės bankininkystės sistemomis, mokėjimo kortelėmis, pašto ir PayPost skyriuose.

 

3. Apmokėjimas atsiimant studijoje (grynaisiais):

Visi klientai, atsiimantys savo užsakymus iš studijos Kaune, turi galimybę apmokėti grynaisiais. Patvirtinę užsakymą gausite standartinį užsakymo patvirtinimo el. laišką su išankstine sąskaita, kai prekės bus surinktos ir paruoštos – Jūs gausite dar vieną el. laišką su užsakymo statuso pasikeitimo informacija. Gavę minėtąjį laišką galite atvykti į studiją ir atsiimdami užsakymą apmokėti  grynaisiais. Tikslus studijos adresas nurodytas kontaktuose.

3. Apmokėjimas bankine kortele

4. Atsiskaitymas PayPal

* Turite papildomų klausimų? Susisiekite su mumis el. p.: info@moonstruckstore.com