Naujienos

Ieškote kuprinių/rankinių su Jūsų logotipu ar individualia spauda?
By January 26, 2021 0 Komentaras

Ieškote kuprinių/rankinių su Jūsų logotipu ar individualia spauda?

Mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti UV spaudą ant MOONstruck gaminių. 

UV spauda

Kodėl verta rinktis MOONstruck kuprines/rankines su individualia spauda?

Individuali spauda

- galime pritaikyti kuprinių/rankinių dizainą ir vidaus išplanavimą Jūsų poreikiams. 

- galime pasiūti nuo 1 vieneto iki reikiamo kiekio aksesuarų. Jeigu abejojate dėl didesnio užsakymo, galime pagaminti vieną ar kelis pavyzdžius, kurie padėtų apsispręsti. 

- galime padėti su spaudos maketo paruošimu spaudai. Jeigu proceso eigoje persigalvotumėte dėl užsakymo, tuomet maketavimo ir dizaino individualizavimo darbai būtų įkainoti už tam skirtą laiką. Nusprendus patvirtinti užsakymą - dizaino ir maketavimo darbai papildomai nekainuoja. 

- viso proceso metu rūpinamės, kad pasiektume geriausią estetinį rezultatą bei užtikrintume kokybę atitinkančią Jūsų lūkesčius. 

Kodėl UV spauda?

Kuprinė su logotipu

- UV spauda yra skaitmeninės spaudos rūšis, kuri tiesiogiai pila dažą ant paviršiaus ir naudodama UV lempas iškart džiovina spaudą paversdama dažus į ploną plastiko sluoksnį.

- UV spauda yra atspari vandeniui, šalčiui ir kitiems aplinkos veiksniams, todėl užtikrina patvarumą, kuris yra ypač svarbus kasdien naudojamiems daiktams. 

- Draugiška aplinkai. Spausdinimo metu nenaudojami tirpikliai, neišskiriamos nuodingos medžiagos, šiluma ir kenksmingi kvapai. Taip pat, galutinio gaminio tvarumas ir ilgaamžiškumas paverčia šią technologiją draugiška tiek gamtai, tiek ir žmonėms.

Dėl daugiau informacijos rašykite: info@moonstruckstore.com 

Patvari spauda

Jūsų komentaras