Naujienos

„Drugelio efektas“ (apie pirkinių maišelį „Shoppers“)
By June 26, 2019 0 Komentaras

„Drugelio efektas“ (apie pirkinių maišelį „Shoppers“)

Shoppers tote bag

Kad ir neįtikėtinai skamba, bet iš kiekvieno mūsų pasirinkimo – galvojame apie tai ar ne, svarstome tai ar ne – formuojasi vadinamasis „drugelio efektas“. Veikiausiai girdėta frazė: „Drugelio sparnų plasnojimas Brazilijoje gali sukelti tornadą Teksase“ (E. N. Lorenz).

Sea side

Pirma mintis, kad tai vien jautraus žodžio meistro (-ės) išmonė, poezija. Tačiau iš tikrųjų tai ilgamečių mokslinių tyrimų apibendrinimas, atskleidžiantis, jog net ir labai labai maži dalykai daro poveikį mūsų pasauliui ir jį keičia.

Shoppers tote bag

Dažniausiai tai pajaučiame, kai tiesiogiai patiriame staigias orų permainas ar stichijas. Taigi, jeigu jau drugelio plasnojimas gali taip veikti, tuomet mūsų kasdienis pasirinkimas – pirkti vienkartinius daiktus ar ne – gali taip pat lemti, kokia bus mūsų ateitis.

Tote bag with flowers

MOONstruck siekis – tausoti gamtą, saugoti gyvybę – neatsiejamas nuo atsakingo vartojimo. Tokių principų besilaikantiems ar norintiems prie to prisidėti siūlome daugkartinį maišelį, pagamintą iš impregnuoto lino arba medvilnės su poliesteriu.

Folded Shoppers Tote Bag

Šį maišelį patogų tiesiog nešiotis rankinėje kaip nedidelį ryšulėlį. Šis maišelis – stilingas, patvarus, lengvai telpantis į kiekvieną rankinę, nes gali būti sulankstomas ir perjuosiamas dirželiu su kabinu. Maišelio „Tote“ rankenos yra tokio ilgio, kad jį galima būtų nešti ant peties.

Sea side

Jūsų komentaras