Naujienos

MAN PATINKA JUODA
By September 06, 2018 0 Komentaras

MAN PATINKA JUODA

Nors save laikau didele spalvų ir įvairių atspalvių gerbėja, kuri gali praleisti ir pusdienį ieškodama tinkamiausio spalvinio derinio – vis renku, dedu, atsitraukiu, pažiūriu, pakeičiu vieną spalvą kita ir taip kartoju, kartoju, kol pajaučiu, kad va taip yra gerai, štai geras derinys. RADAU

Juoda "Urban Rabbit" kuprinė

Tačiau sau dažniausiai renkuosi JUODĄ. Ši spalva man pati pačiausia. Kai renkuosi sau drabužį, akys pirmiausia ieško juodos – jos tiesiog pritraukia prie juodos palaidinės, suknelės ar džinsų. Ta trauka tokia stipri, kad ji nesibaigia drabužiais, ji pasiekia ir aksesuarus – pradedant auskarais, apyrankėmis, kaklo papuošalais, diržais, baigiant kojinėmis. O kur dar batai, jie irgi dažniausiai juodi. 

Juoda "Vero" kuprinė - rankinė

Jeigu savęs paklausčiau, kodėl tiek daug juodos? Atsakymas būtų labai paprastas: kadangi kiekvieną dieną praleidžiu daug laiko kurdama, bandydama naują dizaino modelį ar ieškodama medžiagų, o vėliau jų naujų spalvinių derinių. Todėl man patinka BŪTI juoda. Tai pats universaliausias ir patogiausias pasirinkimas, dėl kurio nereikia daug galvoti, bet visada esu garantuota, kad viskas bus GERAI. Juoda beveik visada atrodo stilingai.

Juoda "Half Moon" juosmens rankinė

Didelis juodos spalvos privalumas – nereikia jaudintis, ar tikrai gerai suderinau atspalvius, ar jie nekelia disharmonijos, kurios visada baiminuosi. 

Juoda kuprinė

Ir dar vienas didelis JUODOS pliusas – kokią nors dėmę juodoje spalvoje daug sunkiau pastebėti negu ant šviesaus drabužio, taip pat ir ant šviesių aksesuarų. Juodą kuprinę ar rankinę tik retkarčiais reikia pavalyti, kaip ir viską, o štai šviesūs daiktai ir rūbai prašosi valymo kartą per kelias savaites ar net dažniau. 

Juoda juosmens rankinė

Vis dėlto jeigu tektų specialiai apsiriboti ir visada rinktis vien tik juodą spalvą – tikrai nesiryžčiau tokiam žingsniui, nes tai būtų sunku ir kiek nuobodu. Ypač dalyvaujant renginiuose, kai turint laiko galima pažaisti spalvomis ir formomis garderobe. Kartais tiesiog norisi pailsėti nuo juodos spalvos ir paeksperimentuoti su netikėtais siluetais ar spalvų deriniais. O svarbiausia juk žinome, kad kiekviena detalė aprangoje – tai dar vienas būdas išreikšti save. 

Dirbtinės odos kuprinė

Jūsų komentaras